Kas ir Larifans?

 

Larifans ir pretvīrusu un imūnmodulējošs preparāts, kura iedarbības diapazons (atkarībā no devas un lietošanas veida) ir robežās no lokālās imunitātes stiprināšanas līdz vispārējai imūnsistēmas stabilizācijai, respektīvi, šos produktus var lietot gan lai vispār izvairītos no saslimšanas nostiprinot imunitāti (profilakse), gan lai ārstētu nopietnas vīrusu izraisītas slimības (herpes, papillomatoze, gripa, C hepatīts, meningīti, AIDS, seksuāli transmisīvās slimības), gan izmantot audzēju imūnterapijā.

 

To iegūst biotehnoloģiskā ceļā no baktērijām, tātad Larifans ir dabiskas

izcelsmes BioProdukts.

 

Larifans ir pieejams dažādās produktu formās, lai piekļūtu un novērstu, katra atsevišķā slimības gadījuma cēloņus pēc iespējas efektīvāk:

  

Ziede - Larifan Ungo: Herpes infekcijas uzliesmojuma profilaksei; kārpu, papillomu ierobežošanai; Ādas kairinājumu, tai skaitā UV apstarojuma izraisīta kairinājuma mazināšanai. 

 

Lūpu balzams - Larifans: Unikāla lūpu balzama formula, kas satur dsRNS Larifan, paredzēta lūpu aizsardzībai un kopšanai. Īpaši ieteicams sausu un sasprēgājušu lūpu gadījumos.

 

Zobu pasta - Larifans: Pret iekaisīgu procesu veidošanos mutes dobuma gļotādā.

 

Aerosols - Larifan Spray: Mutes dobuma aizsardzībai pret infekciju attīstību rīkles gala gļotādā un augšējos elpošanas ceļos, kā arī sāpju sajūtu un dažādu kairinājumu mazināšana mutes dobumā, rīkles galā un augšējos elpošanas ceļos.

 

Svecītes (supozitoriji) - Larifan Supo: STS riska un seku mazināšana; Vīrusu infekciju un organisma imūndeficīta profilaksei; Hemoroīdu izraisītu sūdzību gadījumos.

 

Svecītes sievietēm (pesāriji) - Larifan Peso: STS riska un seku mazināšana; Vīrusu infekciju un organisma imūndeficīta profilaksei; Maksts gļotādas hroniska kairinājuma un sāpīguma gadījumos; Dzemdes kakla gļotādas displāzijas gadījumos (sākotnējas pakāpes).

 

kā arī

 

Šķīdums injekcijām - Larifans: Dažādas lokalizācijas recidivējošas herpes vīrusu infekcijas ārstēšanai. Jebkuras etioloģijas, tai skaitā, audzēju terapijas izraisīta sekundāra imūndeficīta ārstēšanai.

INFORMĀCIJA: Šis ir recepšu medikaments!

 

Larifana produkti neizraisa nevēlamas blakus parādības

Other information

Contacts

Larifāns Ltd

Address: Kurbada str. 2b Riga,

Latvia, LV-1009

Phone / Fax: +371 67427462

e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.